بیوگرافی کوین ترودو

کوین ترودو کیست؟ چرا این شخص در سراسر جهان انقدر معروف شد؟

 

شاید تا به حال اسم کوین ترودو را شنیده باشید. شاید تصور شما ازین فرد، یک سخنران انگیزشی مثل آنتونی رابینز هست که راجب موفقیت سخنرانی و سمینار های زیادی برگذار می کند.

شاید هم فکر کنید کوین ترودو مدرس قانون جذب  و ارتعاش ثروت بوده.

در این مقاله من فرزانه پورشعبان ، مشاور و مدرس در حوزه کسب و کار در مورد بیوگرافی و فعالیتهای کوین ترودو توضیحات مفصلی خواهم داد.

و شما را با دوره های آموزشی بسیار ارزشمند و مفیدش آشنا خواهم کرد.

با من همراه باشید..

 

نوجوانی کوین ترودو

 

کوین ترودو پدرش جوشکار بود و دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد.پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد.در همین سال ها کوین ترودو دوران نوجوانی را طی میکرد و دنبال راه هایی برای ثروتمند شدن بود. در همین روزها بود که ترودو با آشنایی یکی از دوستانش به  ورکشاپ تکنیک های تقویت حافظه پیوست.

 کوین ترودو در جوانی
کوین ترودو توضیح میدهد که:

با شخصی مشهور و ثروتمند آشنا شدم زمانی که وی متوجه اشتیاق وصف نشدنی من برای دستیابی به ثروت و موفقیت شد. به من پیشنهاد داد میتواند برای کمک کردن به من برای ساخت زندگی بهتر هر چند وقت یک بار او را ملاقات کنم. تا راههایی برای بدست آوردن ثروت، شغل بهتر و موفقیت به من بیاموزد. وی این قول را به من داد که اگر از آموزه های او در زندگی ام استفاده کنم می توانم به هر آنچه که میخواهم برسم!  من که جذب رفتار و حرف های او بودم بی درنگ قبول کردم.

 

برای کسانی که تازه با کوین آشنا شدند این موضوع خیلی عجیب است که کوین ترودو تاکید بسیاری بر گروه های مخفی مانند فراماسونری، برادر هود، اسکال اند بونز دارد.
چراکه ممکن است بسیاری از افراد با جوامع مخفی آشنا نباشند. بسیاری از افراد حتی از وجود چنین جوامعی آگاه نیستند.

کوین ترودو بیش از ۲۰ سال عضو جوامع مخفی بوده است.
وی معتقد است بسیاری از ناآگاهی ها و عدم درک قوانین جهان هستی به دلیل وجو جوامع مخفی است.
جوامع مخفی از اینکه مردمان به قوانین جهان هستی پی ببرند بیم دارند زیرا در اینصورت دیگر نمی توانند کنترل آنها را در دست بگیرند.
به اعتقاد کوین ترودو فقر، بدبختی و بسیاری از اتقافات این جهان به این دلیل است تا مردمان زمانی برای یادگیری این قوانین نداشته باشند.

حتی جوامع مخفی در بسیاری از موارد تبلیغات منفی در جهت قوانین جهان هستی میکنند تا مردمان این قوانین را جدی نگیرند!

 

چرا کوین ترودو به زندان انداخته شد؟

کوین ترودو در سال ۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ پس از محاکمه در ایالت متحده به ۱۰ سال زندان محکوم شد. دلایل محکومیت او در رسانه ها و سایت های خبرگزاری متفاوت بود. نویسنده محبوب نیویورک تایمز و سخنران انگیزشی یعنی کوین ترودو حدود ۳۷.۶ میلیون دلار جریمه شد.

در سایت رسمی فدرال www.ftc.gov لیست بلندی از شاکیان دولتی او نوشته شده است که این لیست موجب تعجب همگان شد زیرا کوین ترودو تا به حال نام برخی از آن ارگان ها و شرکت ها را به زبان هم نیاورده بود!
کوین ترودو در دوره راز نهایی یعنی سطح ۷ که آخرین سمینار وی است و در همان ابتدای سخنرانی اعلام میکند که فردا صبح باید در دادگاه حاضر شود و به دلیل انتشار کتاب کاهش وزن به احتمال زیاد به ۱۰ تا ۱۸ سال زندان محکوم خواهد شد

 

کوین ترودو سخنران انگیزشی قانون جذبه؟

کوین حتی اول کتاب خود بیان میکند که این یک کتابی انگیزشی نیست و قانون جذب را کاملا علمی با استدلال های منطقی بیان می کند، او به شما نمی گوید اگر بنشینید و فقط مثبت اندیش باشید پول سرازیر می شود یا از شر بدهی هایتان خلاص می شوید!

کوین ترودو (Kevin Trudeau) یک تاجر، کارآفرین، نویسنده، بازیکن حرفه ای بیلیارد است که بیش از ۵۰ شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی سالانه بیش از ۲ میلیارد دلار دارد و مالک چند شبکه ماهواره ای در بریتانیا می باشد.

خلاصه داستان اینگونه است که کوین ترودو به ثروت چند صد هزار دلاری در جوانی میرسد و در همانجاست که با گروه های مخفی از جمله برادر هود آشنا می شود و رشد خارق العاده العاده و واقعی ترودو شروع می شود! رشد کوین ترودو از نظر مالی و اعتبار به شدت بالا می رود به به ثروت میلیارد دلاری در سال میرسد به طوری که به یک فرد مشهور در آمریکا تبدیل می شود.

این شخص تصمیم می گیرد که از گروه های مخفی خارج شود و راز های اصلی ثروتمندان که نسل به نسل منتقل میگشت را برای عموم مردم آشکار کند، که به دلیل سمینار ها، کتاب ها و دوره هایی که برگذار کرد به یک فرد جنجالی در این ۱۵ سال اخیر تبدیل شد. 

جریان گروه های مخفی چیست؟

اگر نگاهی تاریخی از چند هزار سال پیش تا الان به جامعه داشته باشیم میبینیم که همیشه افرادی بودند که ثروت عظیمی را در دست داشته اند و نسل به نسل این ثروت منتقل می شود، این افراد خود را برتر می دانند! اکثر آنها معتقد اند که فقط خودشان لیاقت این ثروت های بزرگ هستند و به خودشان پسوند ژن خوب را هم می دهند، جالب است بدانید که از ترامپ در همین باره سوال می شود که چطور آنقدر خوب پیشرفت کردید و از همین عبارت ژن برتر استفاده می کند.​

تاحالا از خودتان پرسیده اید که :

  • چطور بعضی افراد از ۰ به ۱۰۰ می رسند؟
  • چطور بعضی افراد در ۳ سال راه ۳۰ ساله را می روند؟
  • چرا پولدار های واقعی هر روز پولدار تر می شوند؟
  • چرا میلیاردر های بزرگ راجب موفقیت و پول کتاب یا سمینار برگذار نمی کنند؟

آنها دنبال رقیب نیستند!​

ابتدا جواب سوال آخر را می دهم، توجه کرده ایید که پولدار های واقعی مانند بیل گیتس، مارک زاکربرگ، ترامپ، وارن بافت و… درباره موفقیت و پولدار شدن کتابی ننوشته اند؟!! اگر هم کتابی درباره آنها وجود دارد، نویسنده آن کتاب خودشان نیستند بلکه بر اساس مصاحبه ها و سایر سخنان آنها یک کتاب نوشته شده اما واقعا جواب این سوال میتواند کل نگرش شما را به زندگی تغییر دهد!

بله، آنها دنبال رقیب نیستند. اکثر افرادی که راز واقعی جذب هرچیزی را می فهمند نمیخواهند تمام عموم مردم از آن خبر داشته باشند، آنها خودشان را برتر می دانند و خود را لیاقت ثروت های میلیارد دلاری و پادشاهی میدانند. میلیاردر های واقعی هر روز پولدار تر می شوند، بیل گیتس در سال ۲۰۱۷ (اگر اشتباه نکنم)، میلیارد ها دلار را صرف امور خیریه کرد اما در سال بعدی باز هم در صدر جدول ثروتمندترین افراد جهان قرار داشت! امکان ندارد شما چنین افرادی را ببینید که یک روز ورشکسته شوند و تا الان هم چنین چیزی دیده نشده.

گروه فراماسون، برادر هود، ایلومیناتی و…

درباره گروه فراماسون همین الان میتوانید این مقاله را در ویکی پدیا بخوانید، درباره وجود گروه های مخفی هیچ شکی نیست و ما نمیخواهیم زیاد وارد این بحث شویم، فقط در همین حد توضیح دهیم که کوین ترودو عضو گروه برادر هود بود که وظیفه این گروه کشف اسرار قوانین جهان هستی و آموزش آن بود، کتاب ها و مطالبی که در این گروه ها گفته می شود در هیچ جای اینترنت پخش نخواهد شد و فقط اعضای این گروه می توانستند آن ها را مطالعه کنند و بخوانند.

دو کتاب جنجالی کوین ترودو

اولین کتابی که درسراسر جهان به خصوص آمریکا به شدت جنجال به پا کرد کتابی بود به نام: درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید ( Natural Cures They Don’t Want You to Know About) در این کتاب شیوه درمان بیماری ها را با استفاده از مواد طبیعی و راهکار های ساده و ارزان بیان کرده بود و بعد هم به فساد مالی در سیستم دارویی و درمانی آمریکا و کل جهان پرداخته بود، این یک حقیقت است که شرکت های دارویی دنبال پول بیشتر هستند نه دنبال ساده ترین روش طبیعی! نه دنبال سریع تر خوب شدن بیماران! هرچند که بیماران دیرتر خوب شوند و بیشتر هزینه بپردازند، سود بیشتری نسیب این شرکت ها می شوند

حتی اگر برای یک درصد با خودتان میگویید این امکان ندارد یا این شرکت ها کثیف نیستند یا ….، از شما می خواهم همین الان بروید و فیلم ممنونم که سیگار می کشید را ببینید!

این یک فیلم آمریکایی است از زندگی نامه فردی که مسئول فروش بزرگ ترین شرکت سیگار بوده. در یک قسمت فیلم آشکارا بیان می شود که شرکت های سیگار به گروه های تحقیقاتی پول می دهند که بگویند سیگار مضر نیست و اتفاقا خوب است (می توانید در این باره حتی تحقیق کنید، در چندین سال اول که سیگار آمد، هیچ بحثی از مضر بودن آن نبود و حتی پزشکان برای رفع سردرد هایشان در بیمارستان سیگار می کشیدند).

از یک طرف دیگر در فیلم میبینید که این مدیر با افتخار می گوید که شرکت سیگار ما هر روز دارد چیزی در حدود ۵۰۰ نفر را می کشد و بعد اینکار خود را اینگونه انسان دوستانه جلوه می هد که سیگار باعث توازن و کنترل رشد جمعیت می شود که این کثیف ترین دیدگاهی است که یک انسان می تواند داشته باشد.

سیمنار آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو

نام کتاب دوم کوین ترودو دقیقا همین است که برگرفته از سمینار آرزوی تو دستور توست می باشد، در این سمینار مهم ترین راز های به دست آوردن ثروت، خوشبختی، شریک زندگی و هرچیزی که می خواهید را توضیح داده است، سمینار آرزوی تو دستور توست ابتدا با قیمت ۱۰ هزار دلار در کوه های آلپ برگذار شد که اجازه فیلم برداری داده نشد و فقط فایل صوتی آن ضبط شد که بعد از اتمام سمینار، محتوای آن تبدیل به کتابی شد با همان اسم؛ یعنی کتاب آرزوی تو دستور توست.

این کتاب همانند کتاب اول کوین به شدت جنجالی شد و هر دو کتاب آن تا ۲۶ هفته جزء پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز بودند و بیش از ۵ میلیون نسخه از کتاب های این شخص در سراسر دنیا به فروش رفت که علت هم بسیار ساده است، وقتی خود من کتاب آرزوی تو دستور توست را خواندم، فورا آن را به دوستانم معرفی کردم چون واقعا کتاب های این شخص فوق العاده هستند و همانند کتاب های دیگر تئوری های کسل کننده و تکراری را ارائه نمی دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *