راه های جذب ثروت

راه های جذب ثروت و پولدار شدن

مراحل جذب ثروت

گاهی اینطور به نظر می رسد که بعضی از افراد بدون زحمت پول را جذب می کنند و درهای جدید هر روز به روی آنها باز می شود. یکسری هم کاملا برعکس هستند. اما علت این موضوع نمی دانند چون از راه های جذب ثروت آگاهی ندارند.

اگر شما هم مانند دسته دوم هستید، باید هدفی برای دستیابی به استقلال مالی داشته باشید. یافتن مسیری برای رسیدن به ثروت ممکن است دست نیافتنی به نظر برسد. به این ترتیب مانند یک همستر روی چرخ، شما همچنان به سر کار می روید، صورت حساب های خود را می پردازید و از حقوق و دستمزد خود به حقوق خود ادامه می دهید. برای جذب ثروت در قدم اول نیاز دارید تا استعداد و مهارت های خود را بشناسید و مسیر شغلی خود را با موفقیت طی کنید، بهترین مراکز مشاوره شغلی در اصفهان، می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

برای جذب ثروت و پولدار شدن چه کار انجام دهیم؟

قانون جذب این باور است که می‌توانیم هر چیزی را که روی آن تمرکز می‌کنیم، از ثروت گرفته تا عشق و شادی، جذب کنیم. این ایده زندگی همه را تغییر داد، اما برای همه کار نمی کند. این به این دلیل است که بسیاری از مردم نیمه دیگر معادله را فراموش می کنند: جذب آنچه می خواهید کافی نیست. شما نیز باید اقدام کنید. برای جذب ثروت و پولدار شدن باید به آن باور داشته باشید و مسیر درست را به کمک بهترین مشاور شغلی پیدا کنید.

برای جذب ثروت و پولدار شدن چه کار انجام دهیم؟

ثروت برای بیشتر مردم به معنای پول و دارایی است. با این حال، ثروت به پول و دارایی محدود نمی شود. در زندگی و طبیعت ما به شکل های مختلف و به شکل های فراوان ظاهر می شود.

نگرش خود را نسبت به ثروت تغییر دهید

اولین قدم برای سرازیر شدن ثروت به زندگی شما این است که افکار و نگرش خود را نسبت به آن تغییر دهید.ذهن باید از مفاهیم اشتباه خود در مورد ثروت پاک شود، قبل از اینکه بتواند آن را آشکار کند.

مانع اصلی جذب ثروت چیست؟

بازداری های درونی بیشتر به دلیل برنامه ریزی ذهنی گذشته است که باعث می شود احساس کنید و باور کنید که شایسته نیستید، لیاقت موفقیت را ندارید یا باید از ثروت و پول دوری کنید. اگر این تحلیل را صادقانه انجام دهید، متوجه خواهید شد که چه افکار و نگرش هایی مانع از موفقیت شما می شوند.

دانستن اینکه چه چیزی مانع موفقیت شما می شود به شما دانش و قدرت مقابله با آن را می دهد. کنترل این بازدارندگی ها و نگرش های اشتباه آسان تر خواهد بود، شما را از چنگال آنها رها می کند و شروع به جذب ثروت خواهید کرد.

دفع موانع جذب ثروت

یک جلسه مرور تجزیه و تحلیل عواملی که مانع شما می شوند برای خودتان برگذار کنید. به نوشتن افکار خود ادامه دهید و هر روز به آنها فکر کنید تا زمانی که احساس کنید متوجه شده اید که چه چیزی شما را عقب نگه می دارد.

چگونه با قدرت ذهن ثروتمند شویم؟

انسان ها طوری طراحی شده اند که نیاز داشته باشند، تا آنچه را که می خواهند به دست آورند. در غیر این صورت زندگی هدفی نداشت. با این حال، بسیاری از ما از این واقعیت آگاه نیستیم. بنابراین در تشخیص فرصت هایی که در هر لحظه از زندگی مان می گذرند، ناتوان هستیم. اما شما می توانید آن را در درون خود تغییر دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به خودتان گوش دهید تا ذهن قدرتمند به شما نشان دهد که چگونه کارها را انجام دهید.

مانع اصلی جذب ثروت چیست؟

مفاهیم جذب پول در دنیای روانشناسی

به عنوان اولین قدم، از رابطه خود با پول و تاثیر آن بر انتخاب ها و تصمیمات خود آگاه شوید. برخی از مردم پول را برای کارهایی که به آنها اجازه می دهد دوست دارند، و برخی دیگر دوست دارند آن را خرج کنند یا هر ریال را پس انداز کنند تا احساس امنیت بیشتری کنند. ما ایده ها و باورهای خود را در مورد پول در خانواده اصلی خود و تجربیات اولیه شکل می دهیم.

به این فکر کنید که پول برای شما چه معنایی دارد و به شما اجازه می دهد چه کاری انجام دهید؟ آیا به شما امنیت بیشتر، عزت نفس بالاتر، قدرت یا استقلال بیشتر می دهد؟ امروز چه نگرش ها و احساساتی در مورد پول دارید؟ ترس، نگرانی، عشق یا شادی؟ اینها چگونه بر استراتژی مالی شما تأثیر می گذارد؟

وقتی مردم به پول فکر می کنند باید از چه دام هایی دوری کنند؟

اگر متوجه می‌شوید که در مورد سرمایه‌گذاری‌هایتان فلج شده‌اید یا به انتقال پول بین حساب‌ها ادامه می‌دهید، عقب‌نشینی کنید و درباره آنچه که با شما می‌گذرد فکر کنید. آیا باورهایی وجود دارد که ممکن است شما را خراب کند؟ اگر از محل ترس و شک و تردید به خود تصمیم می گیرید، هرگز شاخص خوبی نیست. رابطه شما با پول فقط مربوط به پول نیست، بلکه به خودتان و مسائلی مانند ترس از شکست، ترس از دست دادن یا ترس از موفقیت مربوط می شود.

7 گام برای جذب ثروت

1- باور کنید که لایق خوشبختی هستید

قدردانی را تمرین کنید وقتی احساس می کنیم لیاقت شاد بودن را نداریم، ممکن است احساس کنیم هیچ اتفاق خوبی برای ما نیفتاده است. وقت گذاشتن برای تأمل در لحظات مثبت زندگی می تواند راهی عالی برای شروع این باور باشد که سزاوار خوشبختی هستید.

2- روی چیزی که در حال حاضر دارید تمرکز کنید

اگر می خواهید سازنده باشید، اجازه ندهید چیزی حواس شما را پرت کند. بهترین زمان برای تولید زمانی است که احساس می کنید اجازه می دهید جریان پیدا کند. شما می توانید بدون فکر کردن به هیچ چیز، غیر از شغل خود، کار کنید. ذهن شما فقط روی کار شما متمرکز باشد.

3- درماندگی را از خود دور کنید

بر درماندگی خود غلبه کنند. رایج ترین درمان، درمان شناختی رفتاری (CBT) است. CBT به افراد کمک می کند تا با تغییر نحوه تفکر و عمل خود بر این نوع چالش ها غلبه کنند. نحوه نگرش خود به رویدادها را تغییر دهید، به طوری که به نتایج منفی به عنوان چیزی شخصی، فراگیر و دائمی نگاه نکنید، مگر اینکه دلیل خوبی برای انجام آن وجود داشته باشد.

4- از حسادت ها فاصله بگیرید

همیشه کسی پیدا می شود که از شما ثروتمندتر باشد. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که روی خودتان تمرکز کنید و ثروت خود را بسازید، اگر این همان چیزی است که می خواهید. وقت یا انرژی خود را با نگرانی در مورد چیزهایی که دیگران دارند که شما ندارید هدر ندهید، این شما را به جایی نمی رساند.

5- به قدرت پول احترام بگذارید

اگر گروه شما، پول کافی به دست نیاورد یا اگر سربازی در نبرد شکست بخورد، سربازان احترام خود را از دست می دهند. برای بالا بردن احترام سربازان خود، یا باید شروع به کسب درآمد نقدی بیشتری کنید، یا باید به مردان خود پول بدهید تا مهمانی کنند. پول همه چیز نیست نمی تواند احترام واقعی خانواده و دوستان نزدیکتان را برای شما بخرد. احترام واقعی از قلب سرچشمه می گیرد و مستلزم پیوند بین دو نفر است اما هرگز نباید پول را بی ارزش بدانید.

6- ثروت را بشناسید

ثروت گزینه های بیشتری را در اختیار ما قرار می دهد. ثروت قدرت تبدیل اهداف به واقعیت است. این عمق امکان را دارد، جهان را می گشاید و این قدرت را دارد که اگر مسئولانه از آن استفاده کنیم، زندگی ما و دیگران را غنی می کند.

7- قدرت خرج کردن پول

ترس از خرج کردن پول که به نام کرومتوفوبیا یا کروماتوفوبیا شناخته می شود، یک ترس غیرعادی و مداوم از خرج کردن پول یا بودن در اطراف آن است. کسانی که از این عارضه رنج می برند، وقتی پول نقد دارند، اضطراب غیرمنطقی دارند. مبتلایان می ترسند که مبادا پولی را که دارند سوء مدیریت کنند

افکار نهایی در مورد جذب ثروت

تصادفی نیست که برای خواندن این مقاله وقت گذاشتید. با دنبال کردن 7 مرحله ای که در اینجا ذکر شده است، می توانید در حال حاضر به طور مطلق ثروت را به زندگی خود جذب کنید. به عنوان این پست توجه کنید مراحل ساده و آسان را بخوانید. گاهی اوقات سخت ترین کارهایی که ما در زندگی انجام می دهیم ماهیت ساده ای دارند، اما مطمئناً به این معنی نیست که آسان هستند.

تغییر فرآیندی است که زمان می برد. این در مورد بیشتر چیزها صادق است، مانند تغییر در نحوه تفکر ما در مورد پول. همچنین زمانی که ما روی خودمان کار می‌کنیم، تلاشی برای درک رویاهایمان یا شرکت در فعالیت بدنی به عنوان راهی برای مقابله با افسردگی درست است.

در نهایت، به یاد داشته باشید که اکثر افرادی که از نظر مالی باثبات هستند، از طریق کار سخت قدیمی و یک باور صادقانه و عمیق به خود، به این وضعیت تبدیل شدند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *