بانک مشاغل

همه ی افرادی که به من مراجعه می کنند، دغدغه انتخاب شغل پولساز با سرمایه کم زیر 100 میلیون را دارند. در این صفحه من یک بانک مشاغلی را در شاخه های مختلف براتون آماده کردم که اگر سرمایه کمی داریند، بتونید در آن حرفه فعالیت کنید. برای انتخاب بهترین مشاغل با حداقل سرمایه، بر روی لینک تلگرام زیر کلیک کنید.

برای رقم زدن آینده ای روشن برای خود نیاز دارید تا “مهارت های پولسازی” را یاد بگیرید. این نوع مهارت ها دسته بندی های متفاوتی دارند، با توجه به این که شما چه استعدادی، رسالت، کارکتر و شخصیتی داریند، باید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

اگر هنوز شغل پولساز خودتو پیدا نکردی و سرمایه اولیه نداری، اینجا مخصوص تو. من فرزانه پورشعبان متخصص و بهترین مشاور شغلی هستم به افراد برای استعدادیابی و رسالت شناسی و مهمتر از همه قدم های اولیه راه اندازی کسب و کارشون کمک می کنم. همیشه گفتم اگر سرمایه اولیه نداری، چاره ای نداری جز این که متخصص بشی و یک تخصص ویژه یاد بگیری. این روزها کارآفرین ها فقط فقط به متخصص ها پول میدن، پس باید یک مهارت پولسازی را یاد بگیری. تو این ربات انواع و اقسام مهارت ها، ایده ها و فرصت های کارآفرینی را برات آوردم که همه همه بر اساس آینده شغلی، مطالعه بازار و مهمتر از همه حضور هوش مصنوعی در جامعه است.

اما نکته اینجاست تو مناسب کدوم شغل هستی، استعداد و علاقه مندیت کجاست، پتانسیلت در چه شاخه ای و اصلا در چه شاخه ای میتونی در مدت زمان کمتری به موفقیت چشمگیری برسی. استعدادیابی شغلی بهت کمک میکنه تا شاخه ای که میتونی موفق باشی رو انتخاب کرده و دنیای درونتو با دنیای بیرون و فرصت ها، تلاقی دهید. مهمتر از همه در هنگام برداشتن قدم های اولیه کسب و کارت، پلنت و استراژی چیدنت، در کنارت هستم.

این جا مخصوص مربیان عزیزی است که یک مهارت پولسازی را آموزش می دهند. خبر من برای مربیان این است که مخاطب هدف و مخاطف واقعی و مخاطبی که به راستی به دنبال درآمدزایی و استقلال مالی و راه اندازی کسب و کار است با شما آشنا می شوند. به نظر من این روش بسیار مقعول تر و مناسب تر از هزینه های گزاف تبلیغاتی پیج های بلاگری و گسترده اینستاگرامی است که حجم گسترده ای از مخاطبان دنبال سرگرمی هستند و نرخ تبدیل آن ها خیلی کمتر است. چون این معرفی توسط مجموعه من اتفاق می افتد قطعا صلاحیت و اعتبار مربیان توسط تیم من و کارشناسام بررسی میشه و بهترین مربیان و باصلاحیت ترین ها به افراد معرفی می شند. در ضمن همیشه حمایت من برای استراژدی، پلن درآمدزایی و برای برندسازی خودت را با کمک من خواهی داشت.